Halınızı Yıkaması
Bizden

Keyfini Sürmesi Sizden
Çalışma Saatlerimiz 8.00 - 20.00 Ptesi-Ctesi
Hemen Arayın 0252 413 48 01
Whatsapp Hattı 0532 615 09 23

Deri Temizleme

Deri Temizleme

Deri ceket, deri pantolon ve diğer deri tekstil ürünlerinde yer alan lekeler özel bir ilgi gerektirmektedir. Deri ürünlerin normal yöntemlerle temizlenmeye çalışması derinin tüm özelliklerini yitirmesine neden olacaktır. Deri, yapısı gereği her hafta temizlik gerektirmese de belirli aralıklarla lekelerinden arındırmalıdır. Cansu Laundry, Marmaris bölgesinde deri ürünlerin temizliğini titizlikle ve ustalıkla gerçekleştirmektedir. Deri temizliği hizmetimiz sonrasında ürününüz ömrü artacaktır. Derilerinizi profesyonel ellere emanet edin ve aradaki farkı görün. Evde harcayacağınız çabalar yerine deri temizleme hizmetlerimizden faydalandığınızda, benzersiz ve etkili sonuçlar elde edebileceksiniz.

Deriye Gereken Özeni Gösterin

Deri ürünler olası bir lekelenme durumunda hemen müdahale gerektirir. Kumaşların aksine deri ürünlerin temizliği oldukça karmaşık bir süreçtir. Bu ürünlerin temizliğini evde yapmaya kalkmak ürünün kullanılmaz hale gelmesine yol açacaktır. Özellikle de çamaşır makinasında yıkama işlemi yapmak deri ürünün tamamen kullanım dışı kalmasına neden olabilecektir. Tüm bu nedenlerden dolayı deri ürünlerde leke meydana geldiğinde hiç vakit kaybetmeden profesyonel hizmetlerden faydalanmak gerekmektedir. Cansu Laundry, çalışan uzman kadrosu sayesinde deri ürünler için gerekli tüm bilgilere sahiptir. Bu bilgiler ışığında derileriniz tamamen lekelerden arındırılmaktadır.

Temizliğin Gücüyle Deri Ürünlerinize Bakım Yapın

Cansu Laundry tarafından sunulan deri temizleme işlemleri aynı zamanda deri ürünlerinize bakım da yapmaktadır. Temizlik sürecinde kullandığımız özel kimyasallar sayesinde sadece lekelerden kurutulmakla kalmazsınız. Aynı zamanda deri ürününüz ilk teslim ettiğinizden daha yumuşak ve canlı bir görüntüyle de size ulaşır. Deri temizleme işlemleri sırasında hiçbir renk değişimi veya yıpranma yaşanmaz. Evde deri temizliği gerçekleştirmeye çalıştığınızda, deride açılmalar oluşmasına neden olabilirsiniz. Bu açılmaların daha sonra düzeltilmesi oldukça imkansızdır. Deri ürünlerinizde sorun yaşamamak adına sunduğumuz deri temizleme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kahve lekesinden yağ lekesine kadar pek çok farklı leke deri ürünlerinizden başarıyla çıkarılmaktadır. Deri ceketleriniz, deri pantolonlarınız veya üstleriniz hatta deri eldivenleriniz ve çantalarınız bile tüm lekelerden kurtulacaktır. Böylelikle ürünlerinizi uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Cansu Laundry, Marmaris bölgesinde deri temizleme alanındaki deneyimlerini sizlere sunmak için hazırdır. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek deri ürününüzü temizletmek için bize getirmektir.

Whatsapp ile İletişime Geç