Halınızı Yıkaması
Bizden

Keyfini Sürmesi Sizden
Çalışma Saatlerimiz 8.00 - 20.00 Ptesi-Ctesi
Hemen Arayın 0252 413 48 01
Whatsapp Hattı 0532 615 09 23

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Cansu Laundry, kuru temizleme ve ütüleme sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir. Kuru temizleme alanındaki iş ortaklarımızla birlikte, müşterilerimize beklentilerinin ötesinde bir hizmet sunmak en büyük isteklerimiz arasında yer almaktadır.

Kuru temizleme sektörü, olukça özen gerektiren hizmetler arasında yer almaktadır. Temizleme aşamalarında meydana gelebilecek olası hatalı uygulamalar, müşteriler açısından büyük kayıplara neden olabilmektedir. Şirketimiz kuru temizleme alanın bu hassasiyetinin farkındadır. Bu nedenle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına özenli ve dikkatli uygulamalar gerçekleştirmekteyiz. Vizyonumuz müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıracak hizmetleri bir bütün olarak uygun maliyetli şekilde sunmaktadır.

Kuru temizleme ve ütüleme hizmetleri genel olarak pahalı ve lüks olarak algılanmaktadır. Cansu Laundry olarak bu algıyı tamamen değiştirmeyi amaçlıyoruz. Kuru temizleme ve ütüleme hizmetleri, herkesin faydalanabileceği ve hayatı kolaylaştıran alanlardan biridir. Hassas ürünlerin evde yıkanması, kullanıcılar için oldukça zorlu ve maliyetli olabilmektedir. İpek ve yünlü ürünler için farklı yıkama yöntemleri ve temizleme malzemeleri gerekmektedir. Aynı zamanda ütü aşamasında da bu hassas kumaşların daha fazla özene ihtiyacı vardır. Tüm bu gereksinimleri evde sağlamaya çalışmak, kullanıcılar için oldukça zahmetli ve yüksek maliyetli olacaktır. Cansu Laundry tarafından sunulan hizmetlerden faydalanan müşterilerimiz, tüm bu zahmetli aşamalardan kurtulacaklardır. Şirketimiz, ürünlerinizi evde yapabileceğinizden daha hassas bir şekilde temizlemekte ve ütülemektedir.

Cansu Laundry teslim edilen her ürünü kendi ürünü gibi görmektedir. Müşterilerimizi aileden biri olarak gören vizyonumuz sayesinde, bize gelen her ürün en ince detaylarına kadar hassas bir şekilde temizlenmektedir. Şirketimizin sunduğu kuru temizleme, sulu yıkama, ütüleme, leke çıkarma, perde temizleme, deri temizleme ve yorgan ve battaniye temizleme işlemleri, ihtiyacınız olan her alanı ele alacak şekilde tasarlanmıştır. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, farklı ihtiyaçlarınız için akıllı ve pratik çözümler üretmekteyiz.

Cansu Laundry tarafından sunulan hizmetler sayesinde kuru temizleme ve ütüleme işlemleri lüks olmaktan çıkmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen herkes, şirketimize başvurarak ilk adımı atabilirler. Sunduğumuz kuru temizleme sayesinde, evde kıyafetlerinizi temizlemek için harcadığınız zamanı ortadan kaldırıyoruz. Şirket olarak müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı hedef olarak belirliyoruz.

Whatsapp ile İletişime Geç