Halınızı Yıkaması
Bizden

Keyfini Sürmesi Sizden
Çalışma Saatlerimiz 8.00 - 20.00 Ptesi-Ctesi
Hemen Arayın 0252 413 48 01
Whatsapp Hattı 0532 615 09 23

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Cansu Lanudry, halı yıkama hizmetleriyle sizi bu zorlu ev işinden kurtarmak için her zaman yanınızda. Halıların derinlemesine temizlenmesi evdeki makinalarla neredeyse imkansız bir göreve dönüşmektedir. Özellikle de halı dokusunun içerisinde yerleşmiş lekelerin ve tozların çıkarılması için özenli bir temizlik işlemine ihtiyaç vardır. Sunduğumuz halı yıkama işlemi ile halılarınızdan evinizden alınır, temizlenir ve yeniden evinize teslim edilir.

Çocuğunuz Temiz Halılarda Oynasın

Özellikle çocukları olan kişiler için halı temizliği oldukça önemlidir. Çocuklar günün büyük kısmını halı üzerinde oynayarak geçirmektedir. Emekleme döneminde olan bebekler ise halıların üzerinde hareket etmektedir. Halının dokuları arasında kalmış olan mikro tozlar çocuklara ve özellikle bebeklere zarar vermektedir. Görünmeyen ve ev ortamında temizlenmesi imkansız olan tozlar, çocukların sağlığını da tehlikeye sokmaktadır. Halıların derinlemesine temizlenmesi ve güvenli bir hale getirilmesi için profesyonel halı temizleme süreçlerinden faydalanmak oldukça önemlidir. Cansu Laundry olarak halılarınız ilk gün satın aldığınız kadar temiz bir hale getirilmektedir.

Bahar Temizliğini Bize Bırakın

Kış aylarından çıkıldığında halılar da dahil olmak üzere evde büyük bir temizlik yapılmaktadır. Halı temizliği ise kadınların en korktukları işlerden biridir. Halı temizleme işlerinizi artık Cansu Laundry’nin güvenli ve uzman ellerine teslim edebilirsiniz. Şirketimiz halı temizliği konusunda üst düzey bir hizmet sunmaktadır. Halının dokusuna uygun olarak en teknolojik temizleme aletleri kullanılmaktadır. Bu aletler sayesinde halının en derinini yerleşmiş tozlar ve kirler de çıkarılmaktadır. Halı temizliği yaptırdıktan sonra halınız ilk satın aldığınız günkü kadar parlak ve canlı renkli olacaktır. Evde halı temizliği yapmak aynı zamanda halının dokularına da zarar vermektedir. Sunduğumuz profesyonel halı temizliği hizmetiyle halının dokusuna hiçbir şekilde zarar gelmemektedir. Temizlik sürecinden sonra çocuğunuz, bebeğiniz ve siz gönül rahatlığıyla halıların üzerinde vakit geçirebilirsiniz. Bakteri ve mikroplardan arındırılmış olan halınız, sağlık dostu olarak evinizdeki yerini alabilir.

Cansu Laundry halı yıkama hizmetleri kapsamında halılarınızı evinizden almaktadır. Bu şekilde halıları bize nasıl getireceğinizi düşünmenize gerek kalmamaktadır. Siz de bu hızlı ve etkili hizmetten faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp ile İletişime Geç