Halınızı Yıkaması
Bizden

Keyfini Sürmesi Sizden
Çalışma Saatlerimiz 8.00 - 20.00 Ptesi-Ctesi
Hemen Arayın 0252 413 48 01
Whatsapp Hattı 0532 615 09 23

Sulu Yıkama

Sulu Yıkama

Sulu yıkama işlemleri, kıyafetlerinizin su kullanılarak temizlenmesini içerir. Sulu yıkama evde çamaşır makinası ile yaptığınız temizleme işleminden farklıdır. Cansu Laundry tarafından sunulan bu hizmet kapsamında, kıyafetleriniz hassasiyetle özel sulu yıkama işleminden geçmektedir.

Neden Sulu Yıkamayı Seçmeliyim

Sulu yıkamanın birçok faydası vardır. Bunlardan en önemlisi yıkama işleminin özel makinalar ve temizlik ürünleri kullanılarak yapılmasından kaynaklanmaktadır. Geleneksel makine yıkaması ile karşılaştırıldığında sulu yıkama uygulamaları giysilerinizin ömrünü önemli ölçüde uzatabilir. Aynı zamanda kullanılan özel deterjanlar sayesinde ürünlerin renklerinde herhangi bir solma da meydana gelmemektedir. Çamaşır makinası ile yapılan yıkama işlemlerinde, ürünlere gerekli hassasiyet gösterilmemektedir. Bu da kıyafetlerin kısa bir süre içerisinde esnemesine ve renklerini kaybetmesine neden olmaktadır. Sulu yıkama ise bu işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Hangi Ürünler Sulu Yıkama Kullanılarak Temizlenir

Sulu yıkama işlemleri neredeyse tüm ürünlere uygulanabilmektedir. Ürün etiketi üzerinde kuru temizleme işareti bulunmuyorsa, bu ürün sulu yıkama için uygundur. Kuru temizlemesi işareti bulunan ürünler için ise Cansu Laundry tarafından sunulan kuru temizleme işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Sulu yıkama işlemi kuru yıkama işlemine göre daha fazla su içermektedir. Sulu yıkama özellikle giysilerin derinliklerine işlemiş lekelerin çıkarılması için kullanılmaktadır. Temizlik işlemi sırasında özel kimyasallar kullanılarak derinlerde yer alan lekeler giysilerden çıkarılmaktadır. Kullanılan kimyasal malzemeler kıyafetler için zararlı değildir. Aynı zamanda bu kimyasallar yıkama aşamasında kıyafetten tamamen uzaklaştırıldığı için sağlık için de bir problem yaratmaz.

Sulu Yıkama İşleminin Son Aşamaları

Sulu yıkama işlemi, kurutma işlemi ile tamamlanmaktadır. Özel makinalarda yapılan kurutma işlemi, kumaşın özel dokusunun korunmasına yardımcı olur. Kurutma işleminden sonra da ürünler ütülenerek müşterilere teslim edilir. Sulu yıkama işlemi, lekelerin çıkarılmasından ütülemenin gerçekleştirilmesine kadar kapsamlı bir süreçtir. Bu şekilde müşterinin temizlenmesi için verdiği ürünler giyilmeye hazır bir şekilde müşteriye teslim edilir. Sulu yıkama özellikle yerleşmiş kirlerin hassas kumaşlardan çıkarılması için önerilmektedir. Özel yöntemler sayesinde lekelerin birçoğu tamamen kaybolmaktadır. Sulu yıkama çocuklu ailelerden çalışanlara kadar herkesin rahatlıkla kullanabileceği yöntemlerden biridir.

Kıyafetlerinizin sulu yıkama ile temizlenmesi ve tüm lekelerden arınması için Cansu Laundry ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp ile İletişime Geç