Halınızı Yıkaması
Bizden

Keyfini Sürmesi Sizden
Çalışma Saatlerimiz 8.00 - 20.00 Ptesi-Ctesi
Hemen Arayın 0252 413 48 01
Whatsapp Hattı 0532 615 09 23

Ütüleme

Ütüleme

Ütü yapmak pek çok kadının kabusu olarak kabul etmektedir. Özellikle gömlek, kumaş pantolon ve ceket gibi ürünlerin ütülenmesi hem çok fazla zaman almaktadır hem de evdeki ütülerler başarılı sonuçlar vermemektedir. Evde yapılan ütü işlemlerinin giysilere zarar verme riski de vardır. Yanlış ısıda ve yanlış tekniklerle yapılan ütüleme işlemleri, giysilerinizin yanarak kullanılmaz hale gelmesine neden olabilmektedir. Tüm bunları engellemek için profesyonel bir hizmetten faydalanmanız sizin için bir avantaja dönüşecektir. Böylece kıyafetleriniz uzun süre ve ilk günkü gibi kullanabileceksiniz. Aynı zamanda ütünün neden olduğu yorgunluk ve vakit kaybı da hayatnızdan tamamen çıkacak. Cansu Laundry tarafından sunulan profesyonel ütüleme hizmetleri, sizi tüm bu dertlerden kurtaracaktır.

Profesyonel Ütü Hizmetleri

Ütüleme işlemleri, sunduğumuz diğer hizmetlerden bağımsız olarak da verilmektedir. Örneğin evde yıkadığınız gömlekler, elbiseler veya pantolonlar olduğunda bunları getirerek ütüleme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Şirketimizde yer alan son teknoloji ütüler ve profesyonel çalışanlar, kısa süre içerisinde tüm ürünlerinizi size teslime etmektedir. Ütüleme işlemi yapılırken, bize teslim ettiğiniz giysiler için ideal koşullar sağlanmaktadır. Ekibimiz, ürünlerde yer alan talimatlara uygun olarak ısı ayarını gerçekleştirmektedir. Doğru ısı ayarları ile yapılan ütüleme işlemi sayesinde, tüm ürünleriniz mükemmel bir görüntüye kavuşmaktadır.

Ütüleme Derdinizi Bitirin

Ütü işlemi için harcayacağınız zamanı artık kendinize ayırabilirsiniz. Zor ve oldukça yorucu bu işlemi Cansu Laundry sizin için gerçekleştirmektedir. Ütüleme işlemi, profesyonel ve endüstriyel olmayan ütülerle yapıldığında oldukça uzun sürmektedir. Şirketimizde yer alan son teknoloji ütüler sayesinde, mükemmel ve kırışıksız ürünler elde edebilirsiniz. Gömlek gibi ütülenmesi zor olan ürünler şirketimiz sayesinde problem olmaktan çıkmaktadır. Kıyafetlerinizi evinizde yıkayarak sadece ütüleme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ütü yapmanın tüm sıkıntıların ve ağrılarında kurutulmak artık çok yakın. Marmaris sınırları içerisinde hizmet veren şirketimiz, her türlü giysiniz için ütüleme hizmetleri sunmaktadır.

Cansu Laundry olarak ütüleme işlemleri yanında kuru temizleme ve sulu yıkama hizmetleri de vermekteyiz. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz kıyafetlerinizi özenle hazırlayarak giyilmeye hazır bir şekilde size teslim edeceklerdir.

Whatsapp ile İletişime Geç