Halınızı Yıkaması
Bizden

Keyfini Sürmesi Sizden
Çalışma Saatlerimiz 8.00 - 20.00 Ptesi-Ctesi
Hemen Arayın 0252 413 48 01
Whatsapp Hattı 0532 615 09 23

Perde Temizleme

Perde Temizleme

Perde temizliği ev işleri arasında yapılması en zor işlerden biridir. Perdelerin çamaşır makinasında yıkanması oldukça uzun sürmekte ve yorucu olmaktadır. Aynı zamanda perdelerin tül ve kalın perde olarak iki türe sahip olması yıkama işlemini de uzatmaktadır. Bu iki tür perde, mutlaka ayrı programlarda yıkanmalıdır. Tüm bu sorunlardan ve uzun işlemlerden kurtulmak istiyorsanız Cansu Laundry perde temizleme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Tülleriniz Bembeyaz Olsun

Ev kadınlarının en büyük sorunlarında biri bembeyaz tüllere sahip olmaktır. Tüller ev ortamında beyazlatılırken, aynı zamanda kumaşa da zarar gelmektedir. Bu da tüllerin kullanım ömrünü azaltmakta ve tül perdelerde parçalanmalar neden olmaktadır. Ayrıca evde yer alan tüm tüllerin yıkanması da en az 2 ya da 3 günü bulabilmektedir. Yıkama işleminin ardından tüllerin ütülenmesi ise işin 2 gün daha uzamasına neden olmaktadır. Evlerde yer alan çamaşır makinalarını kullanarak tül yıkamak hem zahmetli hem de zararlı bir yöntemdir. Bu nedenle perde temizliğinde profesyonel hizmetlerden faydalanmak oldukça önemlidir. Cansu Laundry, tül perdelerinizi alarak ilk günkü beyazlıklarına kavuşturmaktadır. Profesyonel ve büyük makinalarda gerçekleştirilen yıkama işlemi, evde çamaşır makinasında yapılan tül temizliğinden çok daha etkili sonuçlar vermektedir.

Kalın Perdelerinizi Hızlı Bir Şekilde Temizletin

Tüllere ek olarak kalın perdelerin temizlenmesi de oldukça zorlu bir süreçtir. Tüllere göre daha dayanıklı kumaşlara sahip olmalarına rağmen, bu kalın perdeler farklı renklerin birleşiminden oluşabilmektedir. Evinizde gerçekleştirdiğiniz perde yıkama işleminde renkleri solabilmekte ve desenleri karışabilmektedir. Ek olarak yıkanan perdelerin ev ortamında asılıp kurutulması da ayrı bir sorundur. Bu nedenle tül perdelerinizde olduğu gibi kalın perdelerinizde de Cansu Laundry tarafından sunulan perde temizleme hizmetlerinden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Tüm odalarınızdaki perdeler, uygun yıkama talimatlarına göre temizlenmektedir. Perdelerde meydana gelebilecek yıpranma, solma veya parçalanma gibi olumsuz durumlar sunduğumuz profesyonel hizmetler sayesinde tamamen ortadan kalkmaktadır. Perdeleriniz temizlenerek takmaya hazır bir şekilde size teslim edilmektedir. Temizlik işlemi için tüllerinizi ve kalın perdelerinizi bize teslim ettikten sonra tek yapmanız gereken ayaklarınızı uzatmaktır. Cansu Laundry, Marmaris sınırları içerisinde kaliteli perde yıkama hizmetlerini ayağınıza getirmektedir.

Whatsapp ile İletişime Geç