Halınızı Yıkaması
Bizden

Keyfini Sürmesi Sizden
Çalışma Saatlerimiz 8.00 - 20.00 Ptesi-Ctesi
Hemen Arayın 0252 413 48 01
Whatsapp Hattı 0532 615 09 23

Leke Çıkartma

Leke Çıkartma

Kıyafetlerde ve diğer tekstil ürünlerinde yerleşmiş lekeler oldukça can sıkıcı olabilmektedir. Bu lekeleri çıkartmak çoğu zaman vaktinizi almaktadır. Ayrıca doğru işlemlerin uygulanmaması durumunda kumaşlara zarar gelebilmektedir. Leke çıkarma işlemlerinde kulaktan dolma bilgilere son vererek profesyonel bir hizmetten faydalanabilirsiniz. Cansu Laundry, tekstil ürünlerinizde en zor ve yerleşmiş lekeleri çıkarmak için profesyonel leke çıkarma hizmeti sunmaktadır.

Kumaşlardaki Lekeler Tarih Olsun

Giysinize veya tekstil ürününüzde olan lekeleri çıkarmak için her yolu denendiniz mi? Kulaktan dolma bilgilerle kumaşa gereksiz hatta zarar verici ürünler uygulamış olabilirsiniz. Lekeler çıkmış gibi görünse de bu yöntemlerden dolayı kumaş oldukça zarar görmüş olabilir. Leke çıkarma işleminden sonra yaptığınız yıkmada da kıyafetiniz bir daha giyilmeyecek şekilde yırtılabilir. Leke çıkarırken kıyafetlerinizi kaybetmeye son vermek için ilk adımı atın. Şirketimiz, kumaşların yapısına ve hassasiyetine uygun olarak özel leke çıkarma yöntemleri uygulamaktadır. Özel leke çıkarma yöntemleri, endüstri standartlardaki kimyasal malzemelerin giysilere uygulanması ile gerçekleştirilmektedir. Bu kimyasallar sadece lekeye müdahale ederken kullanıldığı için sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmezler.

Tüm Lekelerden Kurtulun

Çıkması en zor lekeler arasında vişne, yapıştırıcı, mürekkep, mum, sakız ve kahve gelmektedir. Tüm bu lekeler farklı temizleme yöntemleri gerektirmektedir. Lekelere yanlış yöntemlerle müdahale etmek, giysilerin kullanılmayacak şekilde yıpranmasına neden olabilir. Aynı zamanda lekeler üzerine uygulanan malzemeler, giysilerin renklerinin de solmasına neden olabilir. Tüm bu olumsuzluklardan ve lekelerden kurtulmanız mümkün. Cansu Laundry özel kimyasal işlemler uygulayarak giysi ve kumaşlarınızdaki tüm lekelere müdahale etmektedir. Farklı lekeler için geliştirilen farklı teknolojiler sayesinde, en doğru ve etkili leke temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Kıyafet üzerinde yer alan lekeleri daha da derinleştirmemek adına, sunduğumuz profesyonel leke çıkarma işleminden faydalanabilirsiniz.

Kuru temizleme işlemine benzer bir şekilde uygulanan leke çıkarma yöntemi, kıyafetinizin mağazadan alındığı güne dönmesine yardımcı olacaktır. Renk solması ve yıpranma olmadan giysilerinizi rahatlıkla kullanmak için Cansu Laundry tarafından sunulan leke çıkarma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Uzman ekibimiz tekstil ürünlerinizi dikkatli bir şekilde temizleyerek size teslim edecektir.

Whatsapp ile İletişime Geç