Halınızı Yıkaması
Bizden

Keyfini Sürmesi Sizden
Çalışma Saatlerimiz 8.00 - 20.00 Ptesi-Ctesi
Hemen Arayın 0252 413 48 01
Whatsapp Hattı 0532 615 09 23

Yorgan ve Battaniye yıkama

Yorgan ve Battaniye yıkama

Kış aylarından sonra yorgan ve battaniyeleri yıkama ve kaldırma zamanı gelmektedir. Bahar temizliğinin en uzun ve zorlu görevleri arasında yer alan yorgan ve battaniye yıkamak artık sizin için bir sorun olmaktan çıkacak. Muğla, Marmaris bölgesinde hizmet veren Cansu Laundry, bu zorlu görevi sizin için üstlenmekten memnuniyet duyacaktır.

Yorganların Ağırlığı Üzerinizden Kalsın

Yorgan ve battaniye yıkama işlemi evde oldukça zorlu bir görevdir. Bu ürünlerin boyutlarından dolayı çamaşır makinasına sığmaları oldukça zor olmaktadır. Her seferinde sadece bir adet yorgan veya battaniye yıkamak ise temizlik sürecinin uzamasına neden olmaktadır. Bu ürünlerin kurutulması da en az yıkamak kadar zahmetlidir. Yorgan ve battaniyelerin büyüklüğünden dolayı kaldırmak ve asmak kollar için yorucu olmaktadır. Yıkama aşamasında ise yorgan ve battaniyelerin içerisinde yer alan pamuksu doku bozulmaktadır. Bu da ürünlerin kullanım ömrünü azaltmakta ve bir sonraki kış ayında kullanılmalarını engellemektedir. Tüm bu zorlu görevlerden kurtulmak artık sizin elinizde.

Yorgan ve Battaniye Temizliğinde Profesyonelleri Seçin

Yorgan ve battaniye temizliği gibi zorlu bir görevi artık sizin omuzlarınızdan alacak profesyonel bir hizmet var. Cansu Laundry, uzman kadrosu ve en teknolojik temizlik makinaları sayesinde, yorgan ve battaniyeleri sizin için temizlemektedir. Şirketimizde yer alan büyük makinalar sayesinde sizin evde yapacağınızdan daha kolay bir şekilde temizlik işlemleri gerçekleşmektedir. Yorgan veya battaniyeleri yıkamak için harcayacağınız zamanda ailenizle ve çocuklarınızla zaman geçirebilirsiniz. Bu işlemleri sizin için profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Temizlikte Müşteri Memnuniyeti

Cansu Laundry, sunduğu diğer temizleme hizmetlerinde olduğu gibi yorgan ve battaniye temizleme işlemlerinde de müşterileri bir numaraya koymaktadır. Müşteri memnuniyeti şirketimiz için oldukça önemlidir. Bu nedenle tüm yıkama işlemleri sizin beklentilerinizin ötesinde olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Ev ortamında saplayamayacağınız detaylı temizleme işlemleri, endüstriyel makinalarımız sayesinde sizlere sunulmaktadır. Derinlemesine temizleme yapan sistemimiz sayesinde, yorgan ve battaniyeleriniz ilk günkü görünümlerine ve yumuşaklıklarına kavuşmaktadır. Aynı zamanda dokularında ve iç dolgularında da hiçbir problem meydana gelmemektedir. Siz de yorgan ve battaniye temizliği için Cansu Laundry’nin güvenilir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Whatsapp ile İletişime Geç