Halınızı Yıkaması
Bizden

Keyfini Sürmesi Sizden
Çalışma Saatlerimiz 8.00 - 20.00 Ptesi-Ctesi
Hemen Arayın 0252 413 48 01
Whatsapp Hattı 0532 615 09 23

Misyonumuz

Misyonumuz

Cansu Laundry, kuru temizleme alanında Muğla, Marmaris bölgesinde bir numaralı hizmet sağlayıcısı olmayı hedef edinmiştir. Değişen günlük ihtiyaçlar karşısında, insanların kuru temizleme hizmetlerine olan istekleri her geçen gün artmaktadır. Günlük hayatın koşturmasında, birçok çalışan, kıyafetlerinin ve perde ve battaniye gibi diğer eşyalarının temizliğinde kuru temizlemeye başvurmaktadır. Canu Laundry olarak biz, müşterilerimizden ve kullanıcılardan gelen bu istekleri karşılamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Kuru temizleme sektöründe en önemli varlıklardan biri müşteri memnuniyetidir. Şirket olarak en büyük misyonlarımızdan biri müşterilerimizin kuru temizleme alanındaki tüm beklentilerini eksiksiz olarak karşılamaktır. Müşterilerimiz bizim için önceliktir. Bu nedenle şirketimiz, en güncel temizleme ürünleri ve teknolojilerinden faydalanarak, müşterilerin beklentilerini karşılamak için çalışmaktadır.

Değişen tüketici ihtiyaçları doğrultusunda, evlerde ütü yapmak için ayrılan vakit her geçen gün azalmaktadır. Cansu Laundry olarak, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusundan geniş ürün yelpazesine sahip ütüleme işlemleri de gerçekleştirmekteyiz. Kırışıklıklarla mücadele ederken gömlek gibi inatçı ürünleri yeni alınmış kadar pürüzsüz bir şekilde ütüleyerek müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Cansu Laundry olarak farklı ürünlerin temizliğini ve ütülemesini büyük bir özveriyle gerçekleştirmekteyiz. Pantolon, gömlek, örtü, perde, ceket ve palto gibi sizi zorlayacak ürünleri artık bize teslim edebilirsiniz. Bu şekilde bu ürünlerin temizliği ve ütülenmesi için harcayacağınız vakti kendiniz ve aileniz için değerlendirebilirsiniz. Cansu Laundry olarak biz, vaktinizi alan ve çoğu zaman yapmaktan kaçtığınız tüm bu işlemleri sizin için gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Şirketimiz farklı kumaş türleri için gerekli donanıma sahip temizleme ürünlerine, yıkama makinalarına ve ütüleme araçlarına sahiptir. İpek gibi hassas kumaşlarınız da yünlü ve ekstra özen gerektiren kumaşlarınız da Cansu Laundry bünyesinde sorunsuz bir şekilde ele alınacaktır. Her üründe kullanılması gereken yöntemlere hakim olan ekibimiz, müşterilere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Özellikle Muğla ilinin Marmaris ilçesindeki kuru temizleme ve ütüleme ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyoruz. İlerleyen dönemlerde Cansu Laundry olarak hizmet alanımızı geliştirmeyi ve Muğla ilinin diğer bölgelerinde yer alan müşterilerimize de etkin ve verimli kuru temizleme hizmetlerini sunmayı planlıyoruz.

Whatsapp ile İletişime Geç