Halınızı Yıkaması
Bizden

Keyfini Sürmesi Sizden
Çalışma Saatlerimiz 8.00 - 20.00 Ptesi-Ctesi
Hemen Arayın 0252 413 48 01
Whatsapp Hattı 0532 615 09 23

Hakkımızda

Hakkımızda

Cansu Laundry, Muğla ilinin Marmaris ilçesinde kuru temizleme ve diğer hizmetleri tüm profesyonelliği ile sunmaktadır. İşletmemizde yer alan en güncel makinalar sayesinde, müşterilerin ürünleri ilk günkü yeniliğinde teslim edilmektedir.

Cansu Laundry kuru temizleme, sulu yıkama, ütüleme, leke çıkarma, perde temizleme, deri temizleme ve yorgan ve battaniye temizleme alanlarında hizmet sunmaktadır. Ekibimiz, her kumaşın inceliklerini ve nasıl temizlenmesi gerektiğini bilmektedir. Hassas ipek kumaşlardan zor çıkan inatçı lekelere kadar her türlü temizleme işlemleri işletmemiz tarafından sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman birinci öncelik olarak yerleştiren firmamız, müşterilerden gelen talepleri özenle gerçekleştirmektedir. En değerli ve hassas kıyafetleriniz, Cansu Laundry ile ışıl ışıl ve ipeksi bir hale dönüşecektir.

Cansu Laundry, kuru temizleme ve leke çıkarma alanlarında Marmaris, Muğla’nın önde gelen kuru temizleme şirketlerindendir. Şirketimiz hem bölgede yaşayan kişilere hem de tatil için Marmaris’i tercih etmiş kişilere hizmetlerini sunmaktadır. Cansu Laundry’ye teslim edeceğiniz kıyafetler, tamamen temizlenmiş ve ütülenmiş olarak size teslim edilecektir. Aynı zamanda perde gibi ince ve temizlenmesi zor olan ürünler için de hizmetlerimiz yer almaktadır. Kuru temizleme işlemleriniz mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilerek size teslim edilmektedir.

Yorgan ve battaniye gibi zorlu ihtiyaçlarınız için de Cansu Laundry detaylı bir hizmet sunmaktadır. Evde yapamayacağınız yıkma, kurutma ve ütüleme işlemleri Cansu Laundry’nin profesyonel kadrosuyla artık bir problem olmaktan çıkmaktadır.

Müşterilerimiz tüm taleplerini ve ek olarak belirttikleri bilgileri dikkate alarak, her türlü kuru temizleme ve ütüleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel temizleme ekibimiz, kıyafetlerinize, perdelerinize ve yorgan ve battaniyelerinize gereken her türlü özeni göstermektedir. Kuru temizleme ve ütüleme işlemleri sonrasında kıyafetleriniz özel poşetlerde teslim edilmektedir. Bu şekilde evinize ulaşana kadar kıyafetleriniz yıkama sonrasındaki gibi temiz kalmaktadır.

Cansu Laundry olarak müşterilerimizin mutlu ve memnun olması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle Marmaris ilçesi kapsamında en doğru ve güler yüzlü kuru temizleme hizmetini sağlamak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Siz de evde yıkama ve ütüleme yapmak yerine, sunduğumuz kuru temizleme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Whatsapp ile İletişime Geç