Halınızı Yıkaması
Bizden

Keyfini Sürmesi Sizden
Çalışma Saatlerimiz 8.00 - 20.00 Ptesi-Ctesi
Hemen Arayın 0252 413 48 01
Whatsapp Hattı 0532 615 09 23

Kuru Temizleme

Kuru Temizleme

Cansu Laundry tarafından sunulan kuru temizleme hizmetleri, en hassas giysilerinizin özenle temizlenmesini amaçlanmaktadır. Şirketimiz kuru temizlemeyi lüks olmaktan çıkararak herkesin ulaşabileceği bir hizmete dönüştürmektedir. Kuru temizleme işlemi, minimum miktarda su kullanılarak özel temizlik ürünleri ile gerçekleştirilmektedir. Suyun az kullanılması özellikle hassas ürünlerin uzun ömürlü olması adına oldukça önemlidir. Giysiler üzerinde yer alan talimatlara göre sadece kuru temizleme yapılabilecek ürünler yer almaktadır.

Kuru Temizleme Yapılabilecek Ürünler

Kuru temizleme hizmetleri geniş bir ürün yelpazesinde sunulmaktadır. Markaların özellikle kuru temizleme yapılmasını önerdiği ürünler vardır. Bu ürünlerin etiketleri kuru temizlemeye uygundur işaretiyle belirtilmiştir. İpekli kumaşa sahip hassas ürünler özellikle kuru temizlemeye ihtiyaç duymaktadır. Aynı zamanda yünlü kumaşlarda normal yıkamadan uzak tutulmalıdır. Palto gibi büyük ve evde yıkanması zor ürünler de kuru temizleme yöntemleriyle temizlenmelidir. Tüm bunlara ek olarak gömlekler, pantolonlar, etekler ve elbiseler de bu yöntemle temizlenmektedir. Kuru temizleme hizmetleri geniş bir ürün skalasına sahiptir. Şirketimiz tüm ürünleri, kullanım talimatlarına uygun olarak temizleyerek size teslim etmektedir.

Kimler Kuru Temizlemeyi Tercih Ediyor

Kuru temizleme hizmetleri herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Ev işleri arasında boğulmuş ev kadınları, iş adamları veya temizlenmesi zor ürünlere sahip herkes, giysilerini kuru temizlemeye verebilir. Bu hizmetin temel amacı, müşterilerin harcadıkları zamanı daha verimli olarak kullanmalarına yardımcı olmaktadır. İşe giderken eşyalarınızı şirketimize bırakabilir ve dönüşte temizlenmiş bir şekilde alabilirsiniz. Kuru temizleme hizmetleri, size zaman kazandırmak için tasarlanmış yöntemler arasındadır.

Kuru Temizlemenin Faydaları

Kuru temizleme, normal yıkama yöntemlerinden farklıdır. Bu işlem için özel makinalar ve ürünler kullanılmaktadır. Kuru temizleme işlemi, hassas giysilerinizin ömrünü uzatmak için sunulan hizmetlerden biridir. Ürünler yıpranmalara karşı korunmakta ve detaylı olarak temizlenmektedir. Aynı zamanda bu işlem sırasında ürünlerinizin bakımı da yapılarak kullanım ömrü uzatılmaktadır. Kuru temizleme yönteminin diğer bir faydası ise giysilerde kalıcı olarak yerleşmiş inatçı lekelerin temizlenmesidir. Bu işlemler sonrasında giysileriniz ilk alındıkları günkü kadar yeni görünmektedir.

Siz de ürünlerinizin doğru bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız Marmaris sınırları içerisinde tüm kuru temizleme ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığıyla Cansu Laundry’yi tercih edebilirsiniz.

Whatsapp ile İletişime Geç